| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"Proč by měla být sms pubertální? ~t~ Já ji považuji za ohleduplnou formu komunikace, pro neurgentní záležitosti. Dotyčný si ji přečte ve chvíli, kdy má čas, není na jednání, neřídí, není v obchodě apod."

Mám to stejně.
Pokud nejde o život, nikomu nevolám, protože to může lidi rušit.
Mě telefon také ruší, když mi vyzvání někde "v terénu" kvůli záležitosti, která mohla počkat. Vadí mi hlasitě někde něco probírat, když nejsem v soukromí. Nemám prostě telefonování ráda.
Takže vše vyřizuji mailem nebo sms.
Když nedostanu na sms odpověď, beru to tak, že dotyčný ji buď nečetl, nebo na mě prostě kašle. Ale téměř se mi to nestává. Já sama na každou sms odpovídám, i když třeba se zpožděním. Se zpožděním v řádu hodin počítám i u ostatních.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.