| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

libiku,
ještě jsem si v souvislosti s MS vzpomněla na svůj oblíbený díl South Parku.

Cituji:

Nové milénium je za dveřmi a mnozí očekávají zázrak. Když kluci přemýšlí, co budou dělat na Silvestra devadesát devět, přiběhne k ním Cartman a oznámí jim, že letos nebude slavit s nimi, ale se staršími. Dostal totiž svou první periodu. Do South Parku přijíždí tisíce lidí z celého světa, aby viděli Ježíše. Chtějí, aby jim ukázal Boha. Jenže jeho otec ještě není připravený zjevit se lidem. Mezitím začne doma na záchodě Kenny krvácet z prdele jako Cartman a tak se spolu vydávají na nákup tampónů. Kyla dost trápí, že ještě periodu nedostal a žádá o radu svého brášku Ika. Ten mu poradí, ať jim prostě zalže. Cartman a Kenny mu to sežerou a tak může Kyle slavit Silvestra s nimi. Jedinej, kdo periodu ještě nedostal tak zůstává Stan. Ježíš zatím oznamuje lidstvu, že při příležitosti nového milénia sou všichni zváni na koncert Roda Stewarta. Lidstvo jásá a prohlašuje Ježíšovi slávu. Stan se rozhodne najít pomoct u Mephista. Ten mu dá lahvičku hormonů. Stan si místo jedné pilulky týdně ale vysype všechno hned do pusy. V den Silvestra se všichni odlétají do Vegas na Stewartův velký koncert. Stewart zpívá naprosto strašně, navíc se během koncertu pochčije a tak lidi začnou opět požadovat zjevení Boha. Stan sice nemá menstruaci, zato má však vousy a kozy. Ve Vegas se skutečně zjevuje Bůh a povolí lidstvu jednu jedinou otázku. Tu využije Kyle a zeptá se, proč nemá periodu. Bůh mu odpoví, že je chlapec a vrátí se do nebe. Další otázku si má lidstvo nachystat na Silvestra 4000.

. . .

Cartman: Začala mi puberta, volové! Stan: Ty kecáš! Cartman: Ne, je to fakt! Stan: Jak si to poznal? Cartman: Protože včera sem dostal periodu. Kyle: Cože si dostal? Cartman: Periodu, volové! Víte, každý dítě jednou dospěje a příroda si každej měsíc vybere svou daň několikadenním krvácením z prdele.

Cartman vybírá v drogerii vložky: Hele, tyhle maj křidýlka kluci! Kenny: Kluci, kluci, já to taky dostal, já mám taky periodu! Já krvácím! Cartman: No tak vítej v klubu, Kenny. Když si to dostal, tak už seš chlap. Silvestra můžeme oslavit spolu. Ale budeš potřebovat pár pořádnejch pešků, aby sis nezakrvácel slipy. Kenny: Juhúúú!

Cartman: Máš svoje vložky, Kenny? Kenny: Narval sem si tam tampón… Cartman: Tampón? Jakej tampón? Kenny: Takovej špunt, co se strká do prdele. Cartman: A nebolí to? Kenny: Trochu.

Kyle: Včera sem chodil po pokoji a celý sem to tam zaperiodil. Cartman: No tak jo, takže můžeš slavit Silvestra s náma. Dostal sem od mámy knížku: Ženy co si potrpí na kance, kde se dočteme o svý božský moci.

Stan: Ale to není fér, že ste jednou nahoře, že ste ten největší frajer ve městě, ale druhej den ste na samým dně, protože vám nekrvácí prdel, ale jestli nebudu menstruovat, tak s tím něco udělám!

Doktor: Děti si cpou tampony do řiti, protože to viděli u Backstreet Boys.

Cartman: Deme Kyle, koukneme se, co maj ve Vegas za tampáče.




Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.