| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já žádný dotazník nikdy nevyplňovala. Pracuješ u státu nebo kde se to dělá?

buď ráda, já už tu čest měla a dodneška z toho mám akorát tak tik v oku, když si na ty dotazníky vzpomenu ~e~ nejednalo se tedy o mzdy, ale o všelijaké kraviny, které jsem fakt netušila, kde je mám jako získat, protože jedna věc je, co si v rámci účetnictví sledujeme my (tedy firma) a druhá, co po nás chtěl staťák. jako ne že by se to nedalo zjistila, pokud by se někdo zahrabal do originál dokladů a věnoval hodiny a hodiny prolejzání a sepisování údajů z nich, tak ano, odpovědi bychom se většinou dobrali. jenže na takovou zbytečnou práci firma fakt nemá lidi. a nejhorší bylo, že první dotazník jsem vyplnila celkem poctivě, i se mi podařilo ke spolupráci přimět majitele firmy, tehdy tedy mého manžela, aby odhady aspoň trochu odpovídaly, protože se jednalo o nějaké stavební položky, takže jsem minimálně u poloviny otázek ani nevěděla, na co že se mě to ptají. mmch přimět manžela ke spolupráci, to byl nadlidský výkon, za který jsem měla ze staťáku dostat metál... a ono houby, já místo metálu dostala dostala nějaké další jiné dva dotazníky. tak jsem je zahodila. no a oni je urgovali, a pak vyhrožovali pokutama a mezitím poslali ještě další nové jiné, na úplně jiná témata... to už mi došla trpělivost, jeden z nich jsem jim vyplnila sama a po svém, často jsem v něm používala slova jako "nerozumím" či "nechápu", případně "nevím"... no, pak už konečně dali pokoj a ani neurgovali těch dalších několik nevyplněných ~t~

jako dostat nějaký další dotazník do ruky dneska, namrskala bych tam v rychlosti nějaká čísla a bylo by mi celkem šumák, nakolik odpovídají realitě, hlavně abych to měla z krku. a pokud by jim ta čísla nesouhlasila, tím líp, aspoň by si rozmysleli další opruzování s dalšími nesmyslnými dotazníky.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.