| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Silvie, podle mě tím chce říci, že případná stížnost a její řešení by byly komplikovanější u zástupce ředitele, než u řadového učitele.
Jinak nezávidím, je to těžká situace, řešení obtížné :-(
Řvaní na děti je bohužel asi běžné, já sama jsem byla svědkem opravdu nepěkného řvaní učitelek na děti na ZŠ. Ne jednou, ale opakovaně, buď se řev rozléhal ze třídy, když jsem šla po chodbě kolem v době vyučování, nebo řvaly učitelky na děti přímo na chodbě během přestávky. A nemyslím tím volání na někoho, kdo na druhém konci chodby tropí nepřístojnosti, ale neurvalé řvaní z očí do očí. Nemíchala jsem se do toho, ale stálo mě to přemáhání (a možná jsem se míchat měla).
Moje děti to naštěstí měly tak, že jedno bylo vzorné, takže na něj nikdy nikdo neřval, a druhé otrlé, takže dokázalo brát řev s nadhledem. Ale příjemné to není jistě nikomu a není to v pořádku.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.