| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Valkýro, já chápu, že ti to přijde k smíchu (sprostá mluva, jogurty, den staré řízky), taky mi to přijde k smíchu (takže nejen Monty), ale ovládám se, protože z debaty jasně vidím, že jsou rodiče, kterým to k smíchu není. Takže logicky (nikoli citem, který pro tyto věci - sociální - nemám) vyhodnotím, že když jim to přijde důležité a já se tomu zasměju, tak budu za posměváčka. Mohu CHTÍT být za posměváčka, a pak se zasměju. ale pokud mi pak vadí, že jsem za posměváčka, tak se nesměju. Normálně si to spočítám, logicky to vyhodnotím. Rodiče se o věci vážně baví, většina se tváří ustaraně, takže já jsem se svým pocitem směšnosti věci mimo většinový přístup, a pokud nechci, aby bylo vidět, že jsem mimo, tak to nedám najevo. A nesměju se. Ano, je to přetvářka, nebo aspoň potlačení přirozeného projevu, ale je to pro mě v rámci "slušného chování". Tedy na třídních schůzkách neříhám, nepouštím větry, nesměju se při projednávání věcí připadajících ostatním vážné.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.