| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Holka, tady to schytáš.~;). Je strašné, jak douho se to vleče. Chudáci děti. A vypadá to, že i paní Michálková. Nějakou dobu jsem myslela, že v rodině Michálkových asi něco bylo hodně špatně, jinak by norská sociálka tak přísně nejednala. Dneska nevím, občas se objevující zprávy o tom, jak to s odebíráním dětí v Norsku funguje, jsou docela děsivé.

Problém je, že pořádně skoro nikdo neví, co se v té rodině dělo. Určitě by mělo být jasné, proč byly děti odebrány a v čem podle sociálky paní Michálková pochybila. Argumentace ochranou soukromí dětí je nesmyslná, už je to stejně medializované. A jestli norská sociálka zdůvodňuje odebrání dětí tím, že se paní Michálková bránila zveřejněním případu, jen to posiluje dojem, že je něco shnilého ve státě norském. Postup norské sociálky se mi zdá divný, ale s úplně jednoznačným soudem jsem opatrná. Možná vědí něco, co my nevíme.

Norská sociálka měla víc spolupracovat s českou. Určitě měli dostat šanci příbuzní dětí.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.