| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Annno....tak ta nase pediatra tady jo. Me to tak vytocilo, ze uz k ni nejdem.
Dostala k dispozici cesky ockovak, prostudovala, zaznamenala a najednou se dozvim, ze dite nema tohle ockovani, cemuz jsem so podivila a nez jsem stacila zacit diskutovat, pribehla sestra s ockovanim a dite naockovali. Tudiz to museli v dobe, kdy malou prohlizeli /musela tam jit beze me/ pripravit.
Kdyz jsem doma zase cely ockovak procetla, zjistila jsem, ze to ockovani ma uz od 5 let. Jeste jsem to ukazovala kamaradce a ta mi to povrdila. Docela jsem mela o malou strach, mela vecer/noc teploty / coz nikdy po ockovani nemela/. Takze jsem ji nechala dalsi den doma a sledovala. Fakt me ta rychlost vyrazila dech. Myslela jsem si, ze nemecti lekari nechavaji rodicum vic prostoru....
A to je prosim ta lekarka dost alternativni. Dite u ni jeste nedostalo nikdy atb a na vysokou teplotu /snizeni/ nam doporucuje nechat dite probehnout venku.
Jenze tady neni moc na vyber, jsou tu jen dva pediatri v jedne ordinaci.
Ale necham ji ted zaregistrovat u kamaradcinyho /co je ta doktorka/ manzela. Je to taky doktor, a ma praxi ve vedlejsi vesnici a je to Hausartz a bere i deti. Manzel uz k nemu chodi.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.