| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Při poslouchání písničky od Ewy Farna jsem se zamyslela, jak to ti chlapi teda vlastně maj(tady je ten song: https://www.youtube.com/watch?v=loBi6NLUVLQ). Zpívá se tam, že v noci jsou s Barbínou a pak se vrátí k té oplácané, bo mají hlad. Tak teda nevím, která z těch dvou to má lepší, ta, které vyžere lednici, nebo ta hubená s kterou má sex.~:-D Osobně mi přijde poměrně složité dobře vařit a nemít boky jako skříň(i když teda znám takové, co vaří výborně, pak to i sní a nepřiberou)..Nejlíp vařím, když alespoň trochu z toho, co udělám, pak i sním, mám tak dobrou motivaci. Na kulinářské experimenty mám chuť hlavně večer, když už by se moc jíst nemělo a tak si to mnohdy odepřu a jdu chroupat mrkev..Jídlo a vaření mám teda také ráda. U nás ale tudíž převládá sex, jak to jídlo..ale stejně mám pocit, že ten můj tak trochu strádá a potřeboval by vykrmit a pere se to ve mně. :-)

Píšu zmateně, ale zajímalo by mě, zda souhlasíte s textem té písničky a co je u vás důležitější, zda sex a hezká postava, nebo jídlo..(Já si teda vybrala, tlustá být nechci, bolí mě pak klouby a špatně se mi sportuje...a nevypadám hezky, protože přibírám hlavně na břichu)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.