| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jednu kamarádku mám z dětství. Od první třídy. Ale naše kamarádství se v dospělosti smrsklo na "vím, že existuje", jednou za čas protelefonujeme hodinu, ale na víc není čas, protože jsme od sebe moc daleko.

Pak dlouho nic.

Potom jedna z VŠ, opět stejný případ, bydlíme od sebe moc daleko.

Pak jedna ze sportu (v době VŠ), daří se nám udržet kontakt i přes poměrně velkou vzdálenost, spojuje nás i podobná profese, věk dětí...ona mi jezdí hlídat barák a hlavně zvířata, když jedeme pryč, já jsem pro ni zase asi jediná, u koho může nechat své ne úplně jednoduché nejstarší dítě...A oběma nám vyhovuje trávit společný čas u nás doma.

Jedna je přes děti (dvojčata, stejný věk našich dětí, a zároveň dřív také blízkost bydliště, společná školka). I když už bydlíme zase dost daleko od sebe, udržujeme kontakt, voláme si, navštěvujeme se.

Další opět přes děti v místě nového bydliště, tam už je ten kontakt méně intenzivní, když se spolu děti přestaly kamarádit, ale pořád funguje vzájemná pomoc, sem tam kafe u nich nebo u nás.

No a pak jedna z práce, tam je velké souznění a obdobné naladění i v těch pracovních záležitostech.

A potom řada odtud, to už sice převážně na úrovni dobrých známých, ale je opravdu hodně těch, se kterými so kdykoliv ráda sednu a pokecám apod. Stejně jako s řadou lidí, které jsem potkala jinde než tady. A z mé strany jednu odtud bych přeci jen posunula ještě o ten stupínek výš, chybělo by mi, kdybych o ní dlouho nic nevěděla. A když nad tím tak přemýšlím, tak by mi to vadilo u řady dalších...

Já neumím být povrchní, ve vztazích ještě méně než v práci a dalších činnostech. No a pokud to má druhá strana jinak, tak to buď nepoznám, nebo to jde dříve nebo později do háje s tím, že já nezapomenu...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.