| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Yuki, jj, jde o střední školu. Tam asi není problém ve výběru školy, má v každém městě, které připadá v úvahu, vybrané dvě. Tj. dvě u otce (bydlení u něj nebo na intru), dvě ve městě, kde bydlime (bydlení doma) a dvě dobré v jiném městě (dojíždění nebo intr).
Já jsem v duši tušila, že bydlení u otce nejspíš neprojde, takže jsem se snažila "nenápadně" naznačovat, že by možná nebylo špatné zůstat doma, že by nebylo od věci jen tak zkusit najít i něco taky v okolí, takže jsou pojištěné všechny varianty.
Nicméně tatínek pořád odkazoval na "Já neříkám, že ho u sebe nechci, ale musím chodit do práce, nebudu mít čas se o něj starat a ať si vybere učňák, protože já nebudu mít kdy se s ním učit." a podobně, takže jsem slibovala i to, že synovi vždycky o víkendech navařím na pár dní dopředu a vyperu a budeme se s ním učit, kdyby měl problémy. Synovi řekl "Myslím, že by bylo lepší, kdybys zůstal u mámy." a očekával, že rozhodně sám syn.
No a nejhorší bylo, teď ke konci, kdy to vypadalo, že už tedy padne nějaké rozhodnutí, že se syn bál táty na jeho verdikt zeptat, aby na něj nebyl naštvaný a nepřestal se s ním bavit.
Možná to vypadá, že na bývalého muže jen kydám špínu, ale nemůžu se s tím smířit a nedovedu to pochopit. A nevím, jak mám jednat. Takže díky za názor a další pohled :)


Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.