| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Bromelie, Valkýro, ono se to spíš opravdu odvíjí od toho, že jsem samotářská a kdybych si mohla vybrat, tak bych byla nejraději jen s dětmi a manželem. Své rodiče mám ráda, ale prostě úplně dokážu pochopit, že jim a tchýni nevadí být sami. Já to opravdu vidím trochu jinak než většina z vás, že se nám tchýně zhroutí a bude viset na stromě z toho, že bude sama na ŠD, nemůžete to přirovnávat k někomu, kdo na někom visí a letos mu odešel na věčnost, neboť její manžel byl skutečně každou chvíli pryč a děti v podstatě vychovala sama, my s ní udržujeme kontakt více než kdy jindy.
Bromelie,~;(( už jsem si myslela, že to opravdu udělám tak, že tchýni budeme mít na ŠD u sebe (nabídka aby přijela platí už od začátku prosince), moji rodiče když budou chtít zůstat doma, tak je nutit nebudu (oni by se nezbláznili, kdyby tam s námi se všemi poseděli, ale chápu, že maminka má zdravotní potíže, tak chtějí klid) a příští rok bychom to udělali třeba zase na střídačku nebo co já vím. Ale protože mi teď volal manžel, že tchýni se k nám jet prý nechce, tak manžel navrhl, že zajedeme za ní hned po ŠD na jednodenní návštěvu a budeme s ní slavit Silvestra. ~;)~;)
Já jsem introvert, já na jakékoliv akce bohužel nejsem, ani to nemyslím zle.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.