| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Pumo, u mě je to ještě složitější o to, že se mi tohle nečekané překvapení přihodilo už před 10 měsíci, takže dítko z mého 4.těhotenství by bylo už na světě.. Ani tehdy jsem nedokázala jít na interrupci, začala se smiřovat a pak jsem najednou z ničeho nic poprvé spontánně potratila v 7.tt. Jak jsem byla napřed v šoku, že jsem těhotná, pak zas šok, že už nejsem, najednou mi to bylo všechno strašně líto a ten potrat jsem fakt hodně obrečela... Přesto jsem měla jasno, že další dítě už určitě ne, ale po 10 měsících se mi to stalo znovu. Asi si řeknete...nepoučitelná, nezodpovědná a já nevím co ještě, ale vždycky jsme měli děti jen, když jsme chtěli, naše "metody" nám 20 let fungovaly a teď tohle už podruhé... Teď už jsme takové aktivity i úplně stopli okolo ovulace, kterou na sobě bezpečně poznám a stejně to nestačilo, v podstatě si takřka nedovedu vysvětlit, jak můžu být těhotná, když jsme byli tak strašně opatrní, neměli žádnou nehodu atd.atd., ale stalo se, takže jsem znovu na začátku... HCG bylo už v 5.tt přes 60.000, takže se ještě děsím, že tam někde vykoukne ještě jedno... teď jsem 8.tt... Ty jsi asi o kus dál že? ~x~ Máš taky strach? Já se hrozně bojím, jak to zase všechno zvládnu...znovu všechno od začátku....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.