| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Magrato, v tom co píšeš, vidím kousek sebe. Také jsem nejhorší v očích mého otce a manžela. Ale neplatí to o ostatních. Možná moc stojíš o to, aby Tě právě rodina vnímala jinak než Tě ona vnímá. Já si taky někdy postesknu, ale u těchto dvou už je mi celkem jedno. Taky jsem nikdy neměla nic zadarmo. Mám vydřené všechno a ještě většinou se na té cestě vyskytne nějaká překážka. Prakticky nemám nikdy klid, pořád se něco děje, ale naštěstí celkem malého. Někdy toho mám plné zuby, ale většinou si říkám, že se mám v podstatě dobře. Dřív jsem mívala občas "depky", kdy bylo období, kdy jsem nechtěla nikoho ani vidět a rochnila se ve svých "hlubokomyslných" myšlenkách a ve své ublíženosti. Někdy se snažím tento stav navodit, neboť mi chybí ty hlubokomyslné myšlenky, ale nejde to. Tím neříkám, že to někdy v budoucnu nepřijde samo. Sama za sebe musím říct, že mám kolem sebe hodně fajn lidí. Ale kromě bratra a mamky (která se ovšem uráží pokaždé, když se kvůli něčemu ohradím a prakticky to vůbec nedělám), to rodina není. Babička s tetou, pro které jsem byla skvělá, už umřely. Ať je aspoň trochu líp. ~;((

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.