| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

už to taky chápu - Ty prostě vezmeš tu reakci druhého člověka jako limit, se kterým nic nezmůžeš. Plus si do toho dosadíš něco, co je pouze Tvoje domněnka (že ji nebere jako člověka ~8~).

Tohle jsem kdysi mívala taky, z nějakých reakcí lidí jsem byla jak opařená. Ale pak mi vlivem času, okolností a některých lidí ~s~~s~ došlo, že to tak vůbec není.

V daném případě (Cimbur a bazén) je potřeba to vzít z úplně jinýho úhlu - prostě tu vůli toho druhýho neakceptovat (protože není oprávněná) a "prolomit" ji tou svojí (protože já prostě nárok mám, a podloženej, akorát ten druhej to možná neví).

Tedy vůbec ne se otočit na patě a s pláčem odejít, ale říct něco v duchu "podívejte se, pane, já jsem trenérka tohoto oddílu, máte s tím snad nějakej problém?"?

Vem si, že ten vrátnej je jednodušší člověk, asi o věcech moc nepřemejšlí a ani ho nenapadne rozebírat něčí pocity, ale nechce si dělat problémy. Když vidí, že se někdo rozpláče a odejde (případně jen odejde a rozpláče se až pak) tak mu o nic nejde a ANI SI NEUVĚDOMÍ, že něco mělo bejt jinak - prostě přišla sem ženská, co tu neměla co dělat, tak sem ji poslal pryč a tak to má bejt, no ni?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.