| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Cokoli.
Došlo mi, že když jsme měli s MM hodně velkou a dlouhou krizi, slepilo se to vlastně tím, že jsme začali chodit venčit v noci psa. Chodili jsme mimo civilizaci potmě. Mluvili jsme spolu a on mě slyšel. Já vím, že mě miluje. I kdyby nechtěl, stejně si nepomůže. Zní to jako klišé, ale než jsme spolu začali chodit, měla jsem symbolické sny o pokladu, pro který stačí vztáhnout ruku a který já nikdy nevezmu, ale pak mě to trápí. On sny neměl, ale táhlo ho to ke mně minimálně stejně. A i teď, když mu řeknu, že mě nevnímá, je z toho zdrcený (upřímně) a říká, že nikoho víc nepotřebuje a nemiluje. Chtěl by mě vnímat, ale nejde to.

Úplně jsem přestala jezdit na trhy. Nechala jsem si jen jeden v Praze. Tam asi nekupují lidi to éterično uměleckého řemeslníka, ale častěji jen zboží. Jinde prostě neprodám nic. Na Fleru, kde mi lidi nevidí do obličeje, to jde. Přímý prodej je marná snaha.
A příkladů bych měla plno. Nemám slabé sebevědomí. Monty by to snad mohla potvrdit. Nejsem žádné zakřiknuté, ušláplnuté, ztrápené, zamindrákované chuďátko. Pouze popisuju realitu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.