| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"demonstrace negativních pocitů má svou hranici snesitelnosti"

Source, přesně.

Plus jedno velký tajemství, skoro až velikej tajem - NIKDO není zvědavej na někoho, kdo si pořád nárokuje pozornost pro sebe a pláče, že mu nikdo nerozumí.

KAŽDEJ chce, aby byla pozornost věnována JEMU.

A rozumní lidi to dokážou vybalancovat (chtěla bych, abys mi dělala celej večer vrbu, ale je mi jasný, že to krom výjimečnejch průserů nelze od nikoho chtít, takže najedem na kompromis a plus mínus půlku času věnujem mně a půlku Tobě).

Třeba u Valkýry mám pocit, že neustále řeší jen sama sebe a ostatní lidi jsou jí u pr.., nebo jim přikládá nečestný úmysly. Nevím teda, jestli je to tak i v reálu, ale obecně by to otrávilo i svatýho Františka. Někdo, kdo by s tebou furt řešil, kdo mu šlápnul na kuří oko, ale ty jsi mu úplně u pr.le nebo na tobě vidí jen to negativní.

Přiznám se, že tuhle hru bych ochotná hrát nebyla a neměla bych důvod takového člověka ani vyhledávat, ani se do něho vciťovat.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.