| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

trápit se kvůli rodině je asi ta nejpošetilejší věc, stejně se na tom nic nezmění

já u rodiny už pochopení nehledím, o svých problémech nemluvím, snažím se mluvit o tématech, která nejsou konfliktní, když načnou sourozenci některá témata, odcházím, dřív jsem se rozčilovala, snažial vysvětlit, teď už mi to za to nestojí

a zjistila jsme, že mi nechybí, což je smutný, ale je to fakt
když jsme se viděli naposledy o Vánocích, dělali ze mě blbce, oni přece ví všechno nejlíp...
jenže letos slavíme já i manžel kulatiny, a nemůžeme je nepozvat, přitom se mi orpavdu nechce s nima trávit ani půl hodiny, ne tak půl dne

nebývalo to tak, jako malí jsme si rozuměli víc, pak dokonce hodně dobře, během dospívání, ale pak jsme se rozešli každý cśvou cestou, změnily se nám žebříčky hodnot, každý máme jiný zkušensoti, jiný možnosti, ovlivnili nás naši partneři, kteří se moc navzájem nemusí, no a to se všechno odráží na vztahu nás sourozenců, ať se mi to líbí nebo ne

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.