| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

magráto,

ale to, jak jsi to s tou mimikou psala na začátku, opravdu nebylo úplně srozumitelný, a asi nejen mně.

Myslím, že je dobře, žes napsala (celkově), mně se to jeví opravdu tak, že jsi pro své okolí nečitelná (ne mimikou, tu tady nevidím a čtu to tu celej den a stejně mi není úplně jasný, co od svýho okolí chceš, a je dost pravděpodobný, že to není jasný ani jemu).

Ty sis to - pro mě zcela nepochopitelně - vztáhla, jako že na Tebe útočíme, ale myslím, že se tady převážná většina lidí fakt snaží přijít na to, kde je zakopanej pes.

To s tím, že Ti to "nikdo nevěří" a zlehčuje to - pokud napíšeš, že Ti nerozumí téměř NIKDO a že jsi sama na světě (nebo tak mi vyzněl úvodní příspěvek), a ŽE S TÍM NEJDE NIC DĚLAT - pomohlo by Ti nějak, kdybychom Ti to odsouhlasili (jako že jsi fakt divná, jiná a odsouzená k tomu být navždycky sama)? Jako fakt by Ti pomohlo myslet si, že ani na toho nejbližšího člověka, kterej by Ti evidentně rád pomoh (manžel) prostě nedosáhneš a nikdy dosáhnout nemůžeš, protože "jsi prostě taková"?

Nebo by Ti spíš pomohla nějaká zpětná vazba lidí, kteří Tě třeba v reálu vůbec neznaj, jak to vnímaj oni?

Já si třeba osobně myslím, že se lze naučit komunikovat "japonsko-česky" a že to tak má převážná většina z nás, že málokomu dokážou jeho nejbližší číst z očí a že i když to porozumění je hodně velký, tak je občas potřeba říct úplně normálně "potřebuju konkrétně to a to" a to okolí, ač není 100% empatický, tak to pochopí a udělá to třeba na 70 %, a to v daný chvíli stačí, nebo aspoň je to lepší než 0%, kterou dostaneš, když to nedokážeš srozumitelně sdělit.

A myslím, že jsi super ženská, a u ostatních věcí, které sem kdy píšeš, jsem nikdy neměla pocit, že bys nedokázala vyjádřit to, co chceš - naopak jsem měla dojem, že tak činíš pregnantně a hezky. ~x~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.