| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Je to přes 2měsíce, co odešel od rodiny (mě) manžel, otec mých dětí. Já jsem ten slabší článek. On sice prezentoval, že tj čerstvé, ale asi připravoval hodně dlouho. Takže odcházel naprosto lhostejný, vyrovnaný.

Čas všechno léčí, myslela jsem, že je nejhorší za mnou. Ale ne, poslední týden je to PEKLO. Nezvládám pocit, že moje děti nemají a nikdy nebudou mít rodinu. Že jsem je měla s někým, v kom jsem se spletla, kdo naprosto nic neudělal, resp.se otočil a odešel. Domnívám se, že už někoho i má a nezvládám představu, že moje děti spí v posteli s cizí ženou. Ona bude štastná, odpočatá, snažící se zavděčít, já ubrečená, nevyspalá, nercozní, vyčerpaná troska. Víkend mám být bez dětí....jak to přežít? Mám vždy pocit, že mi ty dny, kdy je nevidím, někdo ukradl. Myslela jsem, že jsem mnohem silnější. Nejsem. Začínám být paralyzovaná, volám mu, vyčítám....chovám se jak kráva. Nechci, aby se vracel, nemá mě rád, nemělo by to cenu...ale mám pocit, že jsem naprosto selhala. Moje důstojnost bere za svý. sakra.100xsakra.

Prosím popište mi někdo, jak to bylo u vás... Člověk si často přijde vyjimečný, pak zjistí, že ne. Třeba mi to pomůže. Přijde mi,že už nikdy nemůzu být štastná...Dík

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.