| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

kdyz byla moje prababicka holka na vdavani, narodily se jejim rodicum dvojcatka - holcicky...protoze chalupa uz tak byla plna deti (celkem 11) a moje prababicka se o ne musela starat (byla druha nejstarsi dcera a ta nejstarsi dcera byla uz pryc z domova a vdana), tak byla dost nastvana, ze jeji rodice maji dalsi deti a pry jim dost vynadala, jestli si uz nemuzou dat pokoj..... presto se o vsechny a vsechno starala a zila v chalupe do smrti, pozdeji se svym manzelem a dcerou, coz byla moje babicka....vsechny prababicky sestry se dobre vdaly a zily do 80-90ti let, bratri moc dobre nedopadli, jednoho popravili Nemci za spolupraci s odbojem

na chalupu dodnes jezdime a taky tam nekdy jezdi na navstevu potomci prababicky bratru a sester, je to proste jejich "rodna chaloupka", ze ktere vsichni vzesli

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.