| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"jak taková dáma vysvětluje módní policii ala mandelinka, kudla, kambala a další - já mám bavlněné kalhoty, protože se mi právě zhoršila lupénka a ortopedické boty, protože jsme po totální endoprotéze"

ale proboha, bavlněný kalhoty a ortopedický boty nejsou z hlediska oblíkání nic nevhodnýho, proč by to měl kdokoli komukoli vyčítat?

Módní policie Kudla je řekla bych dost tolerantní - vůbec by mi nevadilo, kdyby někdo šel třeba do divadla v ohozu, kterej by koupil ve výprodeji v sekáči za stovku komplet celej, ale muselo by na tom být vidět, že se aspoň trochu snažil.

Ale když budeš třeba jako chlap chodit po ulici po městě v bavlněným tílku s vyvaleným pupkem, žabkách a tapeťákách jen proto, že je právě hrozný horko, tak holt budeš za burana a není pro to omluva (zajímalo by mě, jakou nemocí by se to dalo zaštítit) ~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.