| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nějak ke konci 2. třídy a jen výjimečně, když např. byla nemocná mladší dcera, od 3. třídy už pak pravidelně, rozčilovalo mě čekat na něj ve vestibulu, než se vykecá v šatně, tu samostatnou cestu jsem zvládala psychicky líp ~;). Cestu máme jednodušší než popisuješ ty, ale podobnou (plus několik zastávek busem) od 3. třídy absolvoval (nepravidelně) na trénink a zpět. V pohodě, ale on je v tomhle spolehlivý, nemá tendenci se někde zasekávat a na ty cesty na a z tréninku měl mobil, aby mohl hlásit zpoždění nebo potíže. Do školy chodí bez mobilu, to bych ho případně hledala po cestě, ale naštěstí se nestalo, jen jedinkrát volali z družiny, že ho zapomněli ve správný čas poslat a on si sám taky nevšiml, kolik je, jak byl do něčeho zabraný. Dcera je v první třídě, letos o samostatném pohybu neuvažuju (zatím ani neumí odemknout byt, jde nám to celkem těžko), výjimečně snad že by s bráchou ...U ní mám tedy do budoucnosti větší obavy z "toulání", ona např. moc ráda nakupuje nebo tuším, že je schopná se někde s někým zakecat atd.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.