| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kudlo, otočila jsi to. Ty jsi tvrdila, že aby někdo mohl být tvým přítelem, tak nic z toho co jsi vyjmenovala nedělá NIKDY. A navíc jsi tvrdila, že NIC z toho NIKDY nedělá NIKDO z tvých přátel.
Neznám nikoho kdo nemluví o druhém za jeho nepřítomnosti, samozřejmě pokud mají společné vazby a logicky občas i tak jak by se to tomu probíranému nelíbilo.
Jsem přesvědčený, že občas skoro všichni se sexuálním podtextem pomyslí na většinu lidí vhodného pohlaví s kterými se blíž znají.
Jsem přesvědčený, že když si přivedu do společnosti nevého partnera, tak není společnost co by ho nehodnotila.
Jsem přesvědčený, že lidé kteří jsou si blízští budou hodnotit navzájem své důležité volby.
Jsem přesvědčený, že jen naprosto nejbližším lidem řekneš vše a i to člověk koriguje.
Jsem přesvědčený, že čím jsou si lidé bližší, tím je jim nesoulad nepřijemnější a jsem přesvědčený, že reální lidé se do konfliktů občas dostanou.

Myslím si, že lidé s kterými se NIKDY NIC z toho neděje jsou vymyšlení, případně je znám povrchně a nemám k ním skoro žádný vztah.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.