| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj, chtela bych se zeptat na váš názor. S pritelem jsme jen kratce. Je pracovně vytizenej a cizinec, takze ted plánujeme ze za nim poletim. Musí si to zorganizovat v praci a znamena to, ze rekne a ja budu hned objednávat letenku. Zeptal se me, zda jsem schopna ji zaplatit sama. Tak jsem rekla ze samozrejme ano, nechtela jsem to s nim resit po tel, ale osobne.Neni to po Evropě a kdyz ji objednam na poslední chvili, kdy odlet bude treba hned za dva dny, tak za ni dam spoustu penez. Tak me zajímá, jak byste to řešily vy. Řekli byste mu pak o ty penize?letenka se pohybuje v cenove relaci okolo 27 tis. Nikdy jsem takovouhle vec v předešlých vztazích na zacatku neresila.pritel vzhledem k tomu kde žije a pracuje vydělává mnohonásobne vic. Tak asi by to mělo byt normalni, ze mi tu letenku pak zaplati.finance jsme zatim neřešili. Kdyz byl u me v ČR, tak stejne většinu výdajů platil on. Tim myslim kdyz jsme sli ven, vecere, kino, kdyz jsme jeli někam autem a tak. diky za radu. 😊

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.