| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Agatho,
jo, nechce. On to zkoušel i na moji čerstvě rozvedenou kamarádku a i jsem měla pocit, že ho ona nějak bere. No, nebrala. Ale já jsem se tak nějak zmínila a ona byla vzteky úplně bez sebe, že se k němu chovala slušně jen kvůli mně, že opravdu nepotřebuje jednoho blbce se zbavit a ještě horšího si nasadit domů a že by ho nejspíš zabila, ale to že tedy budu muset udělat sama, že zas tolik ráda mě nemá, aby místo mě šla sedět na 20 let.
No, kecy se vedou a voda teče, ve skutečnosti se k němu chová dost vstřícně, jako by si ho nechávala v záloze, sice až někde vzadu, ale pro jistotu ano~t~.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde

Všechna témata


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.