| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Pracuju ve státní správě a jsem v práci celkem spokojená. S příchodem nového ředitele ale začínám tušit problémy. Ještě před svým nástupem se údajně nechal slyšet, že na úřadě udělá pořádek, tak jsem se těšila na mladou, nezkaženou krev ~;) Zatím to ale vypadá, že jde o frajírka, který chce sobě i svému okolí dokázat svoji moc, a který rozhazuje nesmyslně státní peníze - zejména mezi svoje kamarády a známé.

No a tento ředitel teď vymyslel úkol, který je potupný pro nás zaměstnance a dehonestující celý úřad. Odmítám se na tomto úkolu podílet a oznámila jsem to i našemu vedoucímu. Jsem jediná, protože všichni ostatní přes četnou kritiku ředitele dodržují klasická hesla "nepřemýšlej a prostě splň, co se po tobě chce" a "některým lidem se zkrátka neodporuje".

Můj dotaz zní: Stáli byste si za svými postoji a hájili svou čest, i když by vás v tom kolegové nechali a hrozil by event. i vyhazov?

Děsí mě, že tento člověk není nikým kontrolován. A tím, že mu všichni bez odporu plní jeho drahé výmysly, nemá absolutně žádnou zpětnou vazbu a pochybnosti ~o~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.