| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Paní Prekopovou zrovna moc nemusím, nesedí mi. Ano, má některé dobré myšlenky a postřehy, ale celkový kontex mi obvykle vyzní tak nějak divně. Jak někdo výše píše "něčím to zabije". Beru to tak, že je z jiné doby a že přes veškerou praxi rodič nikdy nebyla, a ten prožitek rodičovství je nesdělitelnou zkušeností.
Není mi jasné, co znamená manžel na prvním místě. Pokud jde o řadu věcí, mám na prvním místě děti, manžel je dospělá zralá osobnost, co si poradí a s ladasčím se vyrovná. Pokud jde o celkové směřování rodiny, tak na prvním místě jsme samozřejmě my rodiče. Hlavou rodiny být manžel nechce, když se to na něj snažím hodit, tak prská ~t~
Vůbec nevím, kdo u nás dostává první na talíř. Někdy nandavám já, někdy manžel, někdy samoobsluha, kolikrát se to vystřídá i v rámci jednoho servírování. Pořadí různé, podle toho, jak to zrovna vyjde. Nejčastěji asi první dostává batole, obvykle ještě před tím, než dorazí ke stolu, aby mu to vychladlo a mohlo začít samo jíst a já měla šanci alespoň něco do sebe vpravit, než budu muset zasahovat. Tyhle věci bereme obecně prakticky a nijak neodráží hierarchii v rodině, ta se projevuje na úplně jiné úrovni.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.