| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Manko, nebere syn třeba Xyzal nebo něco proti alergii? Moje dcera taky působila ve škole malátně, ospale... problém byl Xyzal, který ji uspával. Začala ho brát večer a zlepšilo se to. Teď bere nově Aerius a zdá se být lepší.
Jinak časové limity... také chápu - máme je také. Internet do notebooku a do mobilu dávám až poté, co mi večer předloží dcera sešity, úkoly, přezkoušíme... zhodnotím, že je uděláno, co mělo být uděláno a povolíme net. Bohatě stačí když má/mají net na jednu hodinu ~;)

Samozřejmě děti smlouvaly, že chtějí net hned, jak přijdu ze školy pro odpočinek a nechtějí čekat do večera - to se neosvědčilo, nedělaly pak nic a trávily na netu víc času než bylo prospěšné - odpočívaly až do našeho příchodu z práce a já jsem se pak mohla zbláznit.

Odpočívají při hudbě, občas při TV, venčí psa... jak je povolený net, tak jede nepřetržitě youtube. ~Rv

Jinak nevím, kolik let má Tvůj syn, ale moje třináctiletá i když půjde spát v osm, tak usne až okolo 22 hodiny. ~7~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.