| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dobrý den všem ~x~
chtěla jsem poprosit o radu, či znát názor nezaujatého okolí.
Vyvdala jsem puberťáka (17) a poslední rok a půl se zaobírám tím, že cokoliv vyvdaný syn dostane, během dvou měsíců to prodává na bazaru. Např. nutně potřeboval iPad od Apple jako že mu to pomůže ve škole, a už je v prodeji. Rovněž foťák, všechny dárky za poslední Vánoce, narozeniny atd.
Momentálně nutně potřebuje od babiček hmoždíře, staré váhy a kameninové formy na bábovky atd. a opět vše na bazaru.
Normálně dostává kapesné, není nikde šikanován a mě není jasné na co peníze potřebuje a vysvětlit to nedokáže. Nekouří ani nepije. Chodí za to do McDonaldu a kupuje bonbony..
Bojím se cokoliv odložit, aby to nebylo chápáno jako že to je určeno k prodeji.
Jsem z toho nešťastná a rozhodli jsme se s manželem že už nic nedostane.
Na brigády chodit odmítá.. No proč by chodil, když si vydělá prodejem věcí.

Nejdřív byl pohovor, že smyslem získat peníze není něco prodávat. Nic nepomáhá, běží to takhle dlouhodobě.
Naposledy mě naštval tank na dálkové ovládní za 3,5 tisíce, který je momentálně na bazaru za 2.000,- kdyby to dal aspoň naším dalším malým dětem.
Tušíte jak to zarazit ?
Děkuji

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.