| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Danulu,no když Ti příjde od pátka do neděle pracovat, to má syn spolužáka, jsou sami s mámou, tak ji vypomáhá, aby nemusela mít 2 práce....
někdo mu dohodil práci takto...takže 2roky jede o víkendu práce

A třeba syn, pololetky, jarní je na brigádě, stálá práce na určitou činnost už 3 roky, netřeba ho zaučovat, prostě s ním automaticky počítají. On nastoupí a hned dělá co se tam naučil.

Pak je 14 dní na táboře dělá praktikanta, opět 3 roky po sobě.

A pak mívá na měsíc brigádu.¨

jinak v malých městech je problém brigádu sehnat a já nemám tolik známých, abych tu něco zařizovala, nevýhoda toho, že tu nebydlím od narození....kdo tu žije po generace, jeho děti a vnoučata, brigádu mají, prostě tak to je......

A ty Vš, ty dělají právě taky pravidelně....2-3dny v týdnu.

A firmy nechtějí " děti " 15. 16- přes známosti, 17 též.... a 18 když máš štěstí.


máme skoro stejně staré děti, kolikrát už byla Tvoje dcera na brigádě. Můj syn pololetky a jarní poprvé v 15,16,17,18- to má tu práci nacvičenou. Firma jiného nechce. Což je super. Takže to by jsme měli týden a kousek.

A pak tu máme léto: 16letech , 14dní vyškemraných v jedné firmě. A rok na to v té samé celý měsíc. Loni měla firma málo práce, nebyl nikde.
Ale pracovali na našem bytě....oba. To mi taky příjde přínosné.

A myslím si, že pokud je někdo od přírody líný, pracovat se nenaučí. Mám v okolí člověka, co sice od 18let pracuje, ale i v 50letech má problém mít v práci píchačky....chybí mu hodiny. Nesnáší, když něco musí.....a z toho plynou problémy.

A pak třeba lidi co začali pořádně až po Vš a přesto jsou pracovitý.

Myslím si, že škola je to nenaučí, že se k tomu musí vést doma, aby nebyli líný a jen se neváleli.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.