| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Myslím že pitomá nejsem. Děti autem vozím a budu. Proč nejsem povinna nikomu vysvětlovat nebo zdůvodňovat.

ALE pro informaci zakladatelky:

1. Před naší školou děti vysazuje hodně aut, nikdo netroubíme ani nezávodíme. Nervózní alespoň já nejsem. Zácpy nijaké nejsou, všichni pomalu popojedem.

2. Od školy příliš daleko nebydlíme, ale já jedu stejně stejnou cestou do práce. Navíc u nás by bylo nutno přejít přes velkou víceproudou silnici, kde je obzvlášťě ráno velmi silný provoz.

3. Autobus nejezdí nikde poblíž. Na nejbližší autobusovou zastávku to máme asi jako do školy.

4. Kdyby nebylo zbytí děti by to možná zvládly přejít ten hlavní tah samy, ale nevidím důvod proč případnému maléru chodit naproti. Samy budou chodit až budou větší.

5. V práci auto potřebuji, a navíc v průběhu dne děti musím stihnout vyzvednout, převézt jinam a zase se vracím, přejíždím několikrát za den město tam a zpět, pěšky bych to tedy nestíhala uběhat. Zejména bych nestihla doběhnout do 16:00 kdy končí družina, navíc prvňačku by stejně samu nepustili. Takže ó ty hrůzo, jedu před školu "smradit" 2x, nebo i 3x.

6. Ve chvílích volna chodíme pěšky, na túry apod. Ale nevidím důvod na tůru každý den ráno.

7. Moje děti cvičí, nekrní, kroků za týden udělají dost. Než jsem se po mateřské vrátila do práce, chodila jsem v rámci města skoro všude pěšky s kočárem. Teď jezdím autem, z organizačních a časových důvodů. A především je to moje věc.

Na závěr bych jen podotkla ať si své děti každý vychovává sám dle svého a stejně tak si organizuje přepravu tak jak mu vyhovuje.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.