| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

A za co ji děti utrácí? Já jsem zastánce toho, že mají dostat na útratu za jídlo a pití. S sebou jídlo samozřejmě dostanou taky, takže peníze jsou navíc na limonádu, zmrzku a podobné radosti, případně atrakce (dle zaměření výletu). Ale moje děti chtějí peníze na dárečky. Největší radost je nakoupit upomínkové předměty pro celou rodinu včetně sebe. Na pití pak už nezbude. A to si vezmou s sebou i kapesné. Kolik jsou vaše děti schopné utratit na výletě za "blbosti"? Dítě mi tu tvrdí, že utratilo nejméně, že kamarádka tam nechala 430 korun za hračky typu míček, gumičky na ruku apod. Pro vysvětlení, je na dítěti, jak peníze utratí, jen mi vadí, že si napustí do petky vodu z pumpy, protože musela koupit dva přívěsky na klíče na památku ~:-D, což je moje vina, protože jsem jí dala málo peněz a ona si je mohla přece utratit jak chce. Kdybych jí dala o stovku více, tak stejně ušetří na pití a koupí další nebo dražší nezbytnost na památku. Má někdo ještě takové dítě:-)? Není to poprvé. Obě děti vždy ušetří na pití a jídle, aby mohly nakoupit na památku a udělat doma radost. Měla s sebou litr a půl pití, ale v tomhle vedru měla vypito hned.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2022 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.