| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Podle tveho popisu spadam do kategorie neprijemny host. Jsou dny, kdy mam starosti opravdu nad hlavu a usmivat se nemam pomalu silu ani doma, natoz na servirku nebo recepcni. Naopak me v takovy moment dokaze vyprudit kazda blbost, jinymi slovy neci neschopnost nebo zmrvena sluzba, a to jsem pak neprijemna. Nervu, dekuju vzdy, ale kdyz se mi neco nelibi, tak to reknu a necham v tom dotycneho vykoupat, pokud jde o neco zasadniho. Kdyz si platim nejakou sluzbu, tak ocekavam adekvatni servis, a ne, ze budu nekomu neco odpoustet. Dalsi vec, kterou nesnasim, je kdyz me personal zurive zdravi takovym zpusobem, ze nemam sanci neodpovedet, prestoze vidi, ze jsem treba na telefonu. Proste mi skoci do cesty a dobry den. Kdyz na 10ti metrech potkam tretiho takoveho cloveka, tak uz opravdu zdravit prestavam. Predpokladam, ze kdyz nekdo dela ve sluzbach, mel by pochopit, ze lide jsou ruzni, ze nekdo chce mit opravdu klid a zabyvat se v myslenkach jen sam sebou a potrebuje, aby byl personal neviditelny. Nekdo jiny, anebo ta stejna osoba, ale v jinem rozpolozeni, si muze uzit interakci a nahradit si tak nedostatek komunikace jinde. Jsem odmerena, presto korektni a ano, myslim si, ze mam pravo zit a dostat za svoje penize to, co jsem si objednala, aniz bych se u toho musela usmivat.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.