| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nemovitost jsem nedostala, ale dostala jsem určitou částku, která mi umožnila si tu první nemovitost pořídit, jelikož jsme díky tomu mohli mít nižší půjčku, tím pádem výhodnější úrok, nižší splátky...a to nám umožnilo ji předčasně splácet a pořídit si teď už nemovitost větší. Bez tehdejšího příspěvku, který jsem od rodičů dostala, bychom dnes horko těžko spláceli ten první maličký byt, protože splátka hypotéky o několik tisíc vyšší by znamenala, že bychom těch několik tisíc neposílali na to předčasné splácení a teď bychom nebyli ještě ani v polovině splácení (předčasné splátky nám to zkrátily o 9 let a snížili jsme přeplacení bance o víc než třičtvrtě milionu). Částka od rodičů nebyla závratná, přesto to strašně pomohlo.
Brácha dostal stejně vysokou částku.

Dětem vlastní nemovitosti pravděpodobně nepořídíme, to by nám asi musela jabloň začít rodit zlatý jabka, ale rozhodně bychom jim oběma rádi taky dali nějakou částku, která jim sice nepoplatí nemovitost, ale dopřeje jim měkčí start. Ta výpomoc na začátku byla strašně znát.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.