| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ja vim, jentak.
Pisu o tom hlavne kvuli tak rozdilnemu pohledu na ruzny potreby jeste dneska - po par generacich. Ja vim, jak lidi myslej jinak na venkove a jak jinej vztah maji treba k nejakymu vlastnictvi (schvalne nepisu "majetku"), nebo co ocekavaji od svych deti, do ceho se muzou/smeji/maji pravo vmesovat a tak..

Pred nekolik a ny jsme diskutovali, jak ja porad vim vsecko nejlip atd atd, protoze ziju jinde a porad neco porovnavam a "vnucuju". Takze k tomu bych chtela pridat, ze to neni jenom tim, ze kolem sebe za ta dlouha leta tady vidim, jak se co muze delat jinak. Ja uz jsem v tom totiz kdysi sama vyrostla v ty Praze. A ne proto, ze jsem vyrostla v Praze, ale i proto, ze moje maminka a jeji sestra a svagrova byly na svou dobu hodne jiny a vychovavaly nas celkem dost jinak uz tehda. Hlavne moje maminka mne podporovala ve vsem, co sama nemela moznost delat. Proste ja jsem vyrostla v presvedceni, ze muzu a zvladnu vsecko, co zvladnout chci, a nikdo mi to nevymluvi. V tom jsem podporovala i svoje deti. Takze ten pohled, co by se melo/nemelo a ulehcovat stylem=davat financni podpory ap. ja vubec neznam. Tu moznost jsme nikdy nemeli a co kdo z nas ma, to ma svou zasluhou. Tak nak.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.