| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jíť,nic si z toho nedělej,já mám svojí T necelých 6 km od nás a myslíš že přijede jen tak nebo že by naší dcerku někam vzala??? Ani omylem. Musím poznamenat,že já se s T příliš nesnesu,ale dcery je to babička,dcera jí koneckonců má taky ráda.Když tchýně nemá věčně čas (tvrdí ona,ale její dcera,moje švagrová,ta bydlí kousek od nich a u nich jsou pečený vařený,hlídaji děti,chodí pro ně do školy a do školky...),tak jezdím s dcerou k mým rodičům,jsme všichni spokojený,ale tchýně ostrouhá.Její problém.Kačka si pomalu ale jistě vytvořila krásný vztah k mým rodičům,oni k ní taky,ale ke druhý babičce může asi těžko,když vidí,jak upřednostňuje druhý dvě vnoučata.Kdysi mi dokonce řekla (nejednalo se o děti,ale o dědictví po jejím otci,nějaký vybavení bytu),že by dala nejradši všechno Ivance,jako vlastní dceři.Prý to víš,vlastní krev je vlastní krev,to musíš pochopit.V tu chvíli jsem nevěděla,jestli mám brečet,křičet na ní nebo jí prostě poslat do pr... Říkám si,když už tam bude,ať si do tý pr... vezme s sebou taky ty věci,já o ně nestojím,ale v tu chvíli mi to přišlo strašně líto,zatvrdila jsem se a je mi jasný,že my dvě k sobě asi cestu nejspíš nenajdeme.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.