| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ti lidi musí být vychovávaní odborníky k odbornosti. Právě zavedení aprobací tohle zlikvidovalo a to, co vidíš, to není důsledek, ale příčina.
To, jak široce lidi akceptují, že učitel je a může být pologramot, je příznačné. Proto se to bude pořád dál zhoršovat ještě dlouho. Kdo si děti nenaučí sám, bude mít pacholíka. Mně to neva, já si je naučím a tam, kde ne, tak vím, ke komu je poslat. Jenže to je moje velká a asi i jediná životní klika.
A jasně, lidi, kteří současně vědí, kde je Labe, jak se píše "abyste" a spočítají trojčlenku, něco tak ukrutně renesančního, tak ty holt nejde hromadně platit třemi šušněmi, minimálně pokud se jim předem nějak dobře nevymyje hlava.
Já i věřím, že katedry didaktiky vylepšily, ona je otázka z čeho na co... ale třeba fakt jo. KUDBi se teda nevylepšila, ta se oproti poměrům v devadesátých letech rapidně zhoršila. Ovšem kdo si to troufne říct, když to tam všechno tak pěkně a nově vede Honza Mourek, dokonce hraje studentům na kytaru (a fakt jen hodně zkysalému hnidopichovi vadí, že blbě a místo toho, aby je učil).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.