| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nejlepší je mít silný vztah k přírodě a nevědět o ní nic, bo to jsou školometské blbosti. Hlavně když tu přírodu milujeme jedinečně a kreativně.
Jenže, šuplík, takhle je to i se zeměpisem a fyzikou a dějepisem. A nejde třeba ani tak moc o to, že to nevíš všechno, ale že víš, že to nevíš, a že to musíš zjistit dřív, než budeš pokračovat.
Jak se to vztahuje k aprobaci.. aprobace je dobrá u toho, kdo se naučil základ, je "čaroděj první kategorie". Ale nezíská ji od těch, co se jako odborníci neuplatnili, a tak šli na pajdu nebo na katedru didaktiky. Musíš jít zase do učení a měl bys jít k těm nejlepším, protože pak budeš mít v rukách mládež. A musíš se tužit. Publikovat, psát, obhajovat teze, dotáhnout nějaký neškolometský projekt do konce. Pak jo.
Viděla jsem, jak kdysi jedna příbuzná získával aprobaci na občanku a dějepis. Znám dobře studijní plány z pajdy, protože jsem se tím nějakou dobu dost podrobně zabývala. Rozhodně v nich nejde o vhled. Te nejde získat takhle a ani souvislosti, styčné plochy toho tvého oboru a ostatních.. nic z toho nejde vidět, když nemáš základ.
Pokud bychom se ustanovili na tom, že pro základní školu potřebujeme takové odborníky, zkusme je vychovat a zaplatit. Nebo se postavme nohama na zem a připusťme si, že látka základní školy nemá "renesanční rozsah".

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.