| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nejlepší je mít silný vztah k přírodě a nevědět o ní nic, bo to jsou školometské blbosti. Hlavně když tu přírodu milujeme jedinečně a kreativně.
Jenže, šuplík, takhle je to i se zeměpisem a fyzikou a dějepisem. A nejde třeba ani tak moc o to, že to nevíš všechno, ale že víš, že to nevíš, a že to musíš zjistit dřív, než budeš pokračovat.
Jak se to vztahuje k aprobaci.. aprobace je dobrá u toho, kdo se naučil základ, je "čaroděj první kategorie". Ale nezíská ji od těch, co se jako odborníci neuplatnili, a tak šli na pajdu nebo na katedru didaktiky. Musíš jít zase do učení a měl bys jít k těm nejlepším, protože pak budeš mít v rukách mládež. A musíš se tužit. Publikovat, psát, obhajovat teze, dotáhnout nějaký neškolometský projekt do konce. Pak jo.
Viděla jsem, jak kdysi jedna příbuzná získával aprobaci na občanku a dějepis. Znám dobře studijní plány z pajdy, protože jsem se tím nějakou dobu dost podrobně zabývala. Rozhodně v nich nejde o vhled. Te nejde získat takhle a ani souvislosti, styčné plochy toho tvého oboru a ostatních.. nic z toho nejde vidět, když nemáš základ.
Pokud bychom se ustanovili na tom, že pro základní školu potřebujeme takové odborníky, zkusme je vychovat a zaplatit. Nebo se postavme nohama na zem a připusťme si, že látka základní školy nemá "renesanční rozsah".

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.