| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Vím, že jsi psala, že byl vždycky sobec.
Takového člověka pravda nepředěláš.

Peníze jsou blbý.
Sice máte asi dost, tak by vás nezruinovalo něco měsíčně přispět, ale i tak. Měl by se to naučit.

Je zvláštní, že na zájezd jede. To jezdí sám nebo má nějakou partu lidí?
Potřeboval by kamaráda nebo ještě lépe kamarádku.

Otázkou taky je, jak dlouho tohle segra a její manžel vydrží.
Čeho je moc, toho je příliš.
Kdyby byl nemohoucí, tak člověk neřekne ani popel.

Třeba potká nějakou čipernou babku a vám nechá vydechnout.




Mně naši taky pořád nadávají, že nevolám. Volám zhruba 2x týdně. Co bych si s nimi měla častěji povídat?
U nich se nic neděje, u nás se nic neděje a takové ty starosti s dětma jim říkat nechci, protože jsem automaticky nejhoší matka na světě. Oni by to uměli lépe, však už to dokázali.
Ale že byla jiná doba a my se jich báli, to už neví.
Nejvíc mně vždycky pobaví jak se matka dušuje, že nás nikdy nebila. Řezala nás jak žito, více tedy mně, ale to už neví.


Je to s nima trápení ...



Já bych potřebovala mojí mámu dokopat k doktoru, ale nepůjde. Raději bude chromá.
Má úplně ohnutá záda, nemůže na nohu, zhoršuje se to ... je na pěst.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.