| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Včera jsem poprvé po zimě vylezla na zahradu. Zrušila jsem zimní výzdobu v truhlících a rovnou jsem do nich zasadila primulky a macešky. Sousedka, která se u nás zastavila, dostala dobrý záchvat smíchu, když na domovních dveřích viděla už velikonoční věnec a vedle dveří květináč, ve kterém ještě byly zapíchané větvičky s vánočními ozdobami. Děti v úterý postavily obří sněhuláky, kteří vydrželi jen do čtvrtka...

Koupelnu máme zavalenou zimními bundami, rukavicemi, šálami a spol, které postupně peru. Do toho jsem vytáhla jarní boty, abych je vyzkoušeli dětem a dcera dnes vyzkoušela poprvé jarní baloňáček - jely jsme spolu do divadla. Já v lodičkách a jarním kabátu, který jsem po cestě rozepínala. Manžel litoval, že nejsme odpoledne doma, chtěl vytáhnout gril. Pak jsem se podívali na předpověď počasí a naše plány, že se bude grilovat příští víkend, vzaly za své.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.