| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Musím říct že mám velmi rozporuplné pocity po návštěvě v PPP.Se starším dítětem jsem byla na vyšetření několikrát,vždy to probíhalo zhruba stejně, dokonce i když jsme byli naposledy v okresním městě kam chodí na SŠ a pod které patří i naše pobočka bylo to podobné , s mladším jsem byla poprvé před 2 lety,průběh opět skoro stejný jako u starší čas zhruba 1.5-2 hodiny,zato teď jsem nechápala.První šok byl v přístupu-dotaz na uvítanou proč jste tady a co očekáváte (tónem co tu otravujete) ,-no co asi chci když dávám žádost že nám končí dvouleté období a má i vyjádření ze školy, pak otázka -co chcete za úlevy,proč mi tu dáváte papíry od doktorů (psychiatrie kde je potvrzené ADHD) když v nich není nic pro školu ,no a pak už teda klasické otázky co vidím za problémy apod. Na vyšetření mě vyhnala že tam má být sám,ale že za 35 minut budou hotoví,přišla jsem akorát ,opravdu byli za půl hodiny hotoví s vyšetřením-mě řekla že chyby nedělá a že ukázal optimální výkon,že co bych chtěla.Když jsem řekla že výkon kolísá dle jeho stavu,na to mi řekla že ani v dospělosti nebude mít nikdy optimální podmínky a že je potřeba aby si na to zvykal,že četl bez chyb a doma mi syn řekl že vůbec nečetl jen psal.Můj pocit je že musí snížit počet dětí s papírem a úlevami,tak prostě lidi od návštěv u nich odradí.Výsledek nevím dostaneme ho až později,ale jsem otrávená a znechucená a uvažuji co dál.U nás se toho nasbíralo o hodně víc,takže to znechucení systémem je o to větší-škola versus jeho problémy,lékaři versus škola-no mám sto chutí se na vše vykašlat nechat to být a vše ignorovat,protože ať dělám co dělám tak se stejěn nezavděčím a k ničemu to nevede,jen jsem všude za debila

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.