| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Je mi 41 a mám jen SŠ, což mi doposud nikterak nevadilo. Nicméně teď po dětech se 4. rok plácám na půlúvazkových administrativních pozicích, což je sice fajn a na pohodu, ale vím, že to není na furt, děti pomalu odrůstají a budu moct klidně na plný úvazek.

Problém je v tom, že nejsem nikterak vyprofilovaná, vím jen, že mě baví práce s lidmi, baví mě různé organizační a komunikační záležitosti, jsem i obchodní typ, umím přesvědčit. V současné práci jsem spokojená, ale mám ji tak na 3 roky max a v podstatě se nic moc nového nenaučím (krom ruštiny, která je tu denně), sem tam mě šéf zaplatí nějaký kurz na Excel či angličtinu, ale další perspektiva tu není.

Udělala jsem si kurz asistenta pedagoga, ale po praxi ve škole nejsem skálopevně přesvědčená, že chci do školství. Ze srandy jsem se přihlásila na vysokou, po prostudování jednotlivých oborů jsem zvolila toto:

sociální pedagogika
speciální pedagogika + ruský jazyk (dvouobor)
vychovatelství

Dostala jsem se na všechny (což mě překvapilo a říkám si, jestli je naše školství v pořádku). No a teď babo raď. Vychovatelství asi zavrhuju hned v začátku, ale mezi těma dvěmi váhám. Soc. pedagogika mi přijde dost široce uplatnitelná, ale fakt nevím. Co myslíte, že má z těch dvou oborů perspektivu? Vystudovat bych něco chtěla, protože zaměstnavatel mě v tom podpoří a přijde mi líto strávit tu další 3 roky a nikde nic.

Jinak kdybych měla volné ruce a dost peněz do začátku, asi bych se vrhla do realit, lanaří mě šéf jednoho Re-maxu, ale jsem si vědoma toho, že je to dost náročná práce, člověk furt visí na telefonu a na to ty moje děti zas podle mě nejsou dost velké, takže třeba za 10 let jo, ale teď nejspíš ne.

Díky za váš úhel pohledu.


Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.