| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kudlo, mne prijde, ze kdyz ma nekdo dite ve veku, kdy uz muze chodit plavat, tak by takovy veci mely byt vyreseny - neni zadna novinka, jak to rodice a jejich vlastni deti chteji mit. Takze kdyz zakladatelka napise, ze ji to prijde prinejmensim divny, ze babi bude resit naky problemy s trenerkou, kdyz tam s klukem byla jednou, zaplatila poplatek, a pak tam chodi matka dle jejicho prispevku - tak babi to zrejme vi z druhy ruky od kluka (treba aby byl zajimavej pred babi/aby se babi citila dulezita, ze ma zajem… co ja vim). Matka to prece musi videt, kdyz tam je, tak co tam bude chodit babi neco resit? (=vychazim z toho, co zakladatelka pise).

Jinak mi pripada uplne mimo, ze babi dela veci, o ktery ji nikdo nerika. Jak jsem napsala, existuje moznost zatelefonovat a zeptat se, jak to rodice maji v planu, kdy dite hlasi a ma se neco platit. Jinak by ji snad dali penize sebou, kdyby to bylo tak akutni zaplatit hned.

Ale to jsou moje uvahy. Mne osobne by stvalo, ze mi bude nekdo neco resit, kdyz u toho ani nebyl a byla jsem tam ja s ditetem a mohla si udelat vlastni usudek. Zrovna tak jako babi bych prodiskutovala s vlastnim ditetem/rodicem, jak se na to divaji a jestli vubec je co resit. Si umim predstvit kluk v plavacim veku, jak je nadsenej, kdyz ho babi drzi za rucku a vycita trenerovi, ze na myho vnoucka Jiricka neni hodna….

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.