| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mirku, , clanekj jsem si precetla. To je presne to, co jsem mela na mysli: Kdyz se nekdo umi vyjadrovat, "okeca" masy lidi, kteri jednak o veci nic moc nevedi, jednak s urcitymi myslenkami souhlasi (a nikdo jim to nebere), a prijdou to i s navijakem.

Dalo by se s tim polemizovat hodne dlouho. Nechce se mi hledat nekde Fakta, jak to je s jeho tvrzenimi ve skutecnosti. Nestoji mi to za to.

Co se tyce Svedska je hledat nemusim. To,. co tam pise o Svedsku (=prida nazev statu k nazvum statu jinych…) NENI PRAVDA. Ale z jeho vet to vyzniva jako fakta.

Zakon o manzelstvi stejnopohlavnich jedincu tu mame uz nejaky cas. Oddavani byli nejdriv civilne, posxleze i cirkevne. Pokud nejaky knez ma "svedomi" a oddavat je nechce, odda je jiny knez ze stejne farnosti. Nikdo neni nucen delat neco proti svemu svedomi, "farnost" je proste jen nucena se ridit zakonem. (A k tomu bych chtela pripomenout, ze velke mnozstvi snatku v kostele vubec uzavirano neni, ani Tech "tradicnich" mezi muzem a zenou, ani jinych. Pokud mluvime o diskriminaci - knezi odmitaji v kostele odmitat i ateisty s prislusnikem zdejsi cirkkve, nebo treba muslima s timto prislusnikem, a pod. Propusteni za to nejsou). Ale v jeho clanku to vyzni v mnozstvi vet tak, ze Svedsko vcetne dalsich zemi uzakonilo neco a postihuje ty, kdo odmitaji se zakonem ridit (a proto uvazuju o tom, jak to vlastne je s tim dalsim, co ze sebe v tom clanku sype….) A posleze dalsi "novinar", opbyuvatelstvo a pod diskutuje dalsi "fakta", kte kterym pridaji sve vlastni uvahy a nazory a podavaji to jako fakta o necem, od ceho je to hodne a hodne daleko. Plno veci lidem vadi a diskutuji to. Jenze to "vadeni" nema zadne pravo zasahovat do zivota jinych lidi, kteri jim svym zpusobem zivota nijak vadit nemuzou a nijak je neomezuji. Vadit mi muze kde co a kecat o tom a mit nazory na to muzu, ale omezovat druhe tim, co "MNE" vadi je prave to, ceho se pan a dalsi obavaji: DISKRIMINACE DRUHYCH.A poridat k tomu naky76 straseni, ze to bude jako za komunismu/nacismu/a pod (ale ne ze to bude jako "za stara" - kdyz nejvetsi prava rozhodovat mela naka =jakakoli nabozenstvi, a dosud ruzne maji - tim se strasi jedine, pokud se jedna o islam. ta "nase krestanska" prece po stoleti vedela, jak mame zit a bylo to dobre…. no a s tim ja vubec nesouhlasim. Jakakoli indoktrinace proti lidskym pravum - a na Tech lidskych pravech se zeme dohodnou, ty, co to ci ono za "lidska prava" nepovazuji (napr. pravo ZEN rozhodovat o tomtez, jako muz) neni globalne uznavane, porad existuji zeme, kde zena ma pravo existence jedine pro "pohodli" muze. A to jich je dost a dost, jenom my nemame schopnost si uvedomit, jka se tam vubec zije, protoze si o tom eventuelne muzeme neco precist a videt to ocima nekoho jineho (zrovna jako ten clanek na tvem linku).

A pak se budeme utesovat tim, ze jsme necemu zabranili….
""

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.