| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ráda bych znala nezaujaté názory na tuhle situaci. Zkusím to napsat stručně, snad to bude srozumitelné. Maminka mého muže žije na vsi, odkud pochází. Žije tam i její bratr. Ještě má sestru, ta žije ve městě, ale na té samé vsi má chalupu. Sourozenci se tam schází téměř každý víkend. Maminka a bratr mají domy ve stejné ulici, chalupa sestry je asi 300 metrů dál. Sestra (mužova teta) nedávno žádala o určitou službu nebo pomoc, kterou pro ni zařizoval kamarád mého muže. Nebyla to úplně zanedbatelná věc, teta tím ušetřila značnou finanční sumu. Kamarád to nechtěl zaplatit, ani částečně, že si to vybere v nějaké protislužbě. Jenže když teď tu protislužbu potřeboval, tak ji teta odmítla. Muž je za blbce před kamarádem, kamarád je naštvaný na muže, že nedokáže zařídit takovou maličkost a já jsem naštvaná na nevděčné příbuzné. Je to pro mě poslední kapka, protože z mého pohledu muže využívají tak nějak průběžně. Rodina mého muže má tradici se mezi svátky scházet na společné Vánoce. Vždycky jsem se snažila příbuzným vybírat dárky, ze kterých by měli radost, i když oni nám to stejně neopláceli a dávají nám roky věci typu bačkory, rukavice, čepice a u nás v rodině se to nedělá, až na výjimky, což je tak jednou za deset let. Letos po tomhle už nemám chuť ani náladu a řekla jsem doma, že jim nakoupím nějakou běžnou drogerii a tím to pro mě končí. Udělali byste to stejně, nebo se tvářili, že se nic nestalo? Teta určitě ví, že tím odmítnutím zkomplikovala život několika lidem a úplně zbytečně. Právo na to měla, nutit ji nelze, ale už to oprvadu nechci přecházet. Bohužel si myslím, že jim to stejně nedojde a i kdyby, bude jim to jedno. Oni si v rodině mezi sebou dávají hezké dárky, takže když jim zabalím mýdlo, svátky jim nezkazím, ale nevím už, jak jim dát najevo, že se chovají hlavně vůči mému muži blbě.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.