| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

espr, a nebo se prostě netrefíš do oboru/obor tě zaujme, ale z objektivních důvodů musíš ukončit studium/další různé důvody. souhlasím s poplatky v principu, ale faktem je, že mi znepříjemnily život. na svůj vysněný obor jsem se na prezenční po maturitě nedostala, tak jsem vyjela pracovat. pak mě život zavedl do úplně jiné sféry, kterou jsem si zkusila, chtěla k tomu vystudovat školu, ale musela se živit sama, neměla jsem rodiče, kteří by mě podporovali na škole finančně. jenže onen obor se dal dělat pouze prezenčně, a já k tomu musela pracovat na full time, což se prostě kloubilo dost těžko, neměla jsem volno na přednášky, apod. pak jsem se rozhodla zkusit jiný obor, který s mou prací taky souvisel, moc mě bavil, a byl kombinovaně, což bylo super - problémem byl 3 týdenní intenzivní denní kurz, který byl na začátku 3 semestrů. takže sice kombi, ale znovu jsem měla smolíka, protože zamsnavatel usoudil, že mě nebude na kurz pouštět. takže jsem skončila. pak se otevřel můj původní vysněný obor kombinovaně, super, dodělala jsem ho, ale v průběhu studia jsem musela začít platit a rozhodně to nebylo tvých 10tis. studium jsem dodělala, ale splácím pořád. mmch, po dostudování se mi plat zvýšil o 500Kč hrubého, tabulky, no neber to. co jsem nepochopila, že přestože jsem platila poslední rok bc, automaticky jsem musela platit i celé navazující mgr, přestože jsem ho nikdy nestudovala. to mi přišlo na hlavu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.