| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Liv, diky tehle konverzaci jsem se opet nahodila na Internetove bankovnictvi Cs. Sporitelny.

Takze: Moje jmeno OPET s koncovkou -ova.
A to pres to, ze jsem pri minule navsteve OPET VYZADOVALA zmenu, protoze svedskym pasem se tim padem legitimovat ve sporitelne nemuzu a kvuli pitomym trem pismenum si nebudu obnovovat cesky, ktery mi je k nicemu. (=samozrejme zadny problem si vybrat penize v automatu, ale o to nejde).

Jeste jsem se s urednici chytla, kdyz jsem si stala na tom, aby papiry opravila s prijmenim bez, a odmitla ji papiry podepsat jako EudoVA, ale pouze jako Eudo. Sla se poptat u sefa…

No a tedkonc ziram, ze OPET me prijmeni s -ova, a zmenit to nemuzu, zablokovan pristup. Jelikoz mi budou posilat behem par dnu VISA kartu, kterou si musim vyzvednout na mistni poste, kde se musim legitimovat mistni legitimaci, ktera je pochopitelne vystavena na zaklade mistnich papiru BEZ -ova, tak mi tu kartu tady nevydaj a zas budu resit.

To jako k tomu, co se v CR zmenilo ….. Blbci sedej porad nekde a vedi vse nejlip.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.