| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj Pingui,
mám čerstvou zkušenost -objednávala jsem se k nim už asi v lednu, termín byl teď v červenci, mají pořád plno.
Byla jsem u p. Patakyho, sympatický pán, udělal cosi jako diagnostiku, jako že najde problémová místa no a z celé hodiny nakonec byla půlka masáž zad a trapézů.

Bylo to povrchní, povšechné či jak to nazvat. Já těmhle "nesmyslům" věřím, má to něco do sebe, ale to by to musela probíhat trochu jiným stylem. Navíc, další masáž možno objednat až v listopadu...

Na nohy mi namaloval dané body k mačkání, nesmeje se to hned, ale ty si stejně tak dobře najdeš v jejich knihách.

Když se podíváš na jejich web, radí mačkat dokola pořád jedny a ty samé body na stejné problémy. Asi to je k něčemu dobré, Janča byl kapacita a ne že ne, ale jak říkám, muselo by to být pojaté trochu jinak, museli by o člověku vědět víc, znát ho delší dobu, masírovat častěji atd. atd.

Takhle to bylo jak na nádraží ve frontě - aspoň tak jsem si připadala. Masovka pro ty, co hledají pomoct. Být tebou, zkusila bych někoho, kdo to taky dělá, ale bude možné k němu docházet častěji a s kým budeš moct navázat tak trochu "vztah" důvěry - pak to taky bude fungovat.
Toť má čerstvá zkušenost. Ale pokud už máš termín, vyzkoušej a uvidíš sama.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.