| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj,
právě jsem docvičila cvičební program 30 days shred a přemýšlím, co cvičit dál. Vím, že i Jillian má další videa, uvažovala jsem o Ripped in 30. Programy na 90 dní bych asi nedokončila. 30 days shred bylo fajn v tom, že bylo jen na cca 30 minut, ale po cvičení jsem byla "vyřízená", zvládla jsem to, ale bylo to dost náročné, nic o moc těžšího nehledám. Nejvíc mě tam štvalo to "poskakování", kliky jsem musela cvičit taky v dámské verzi.. Máte zkušenosti s nějakým jiným videem, je jich spousta... Kdysi jsem zkoušela např. cvičení na břicho od Boba Harpera. Lákalo by mě i nějaké propojení s tancem... Když už jsem u toho, nemohl by někdo doporučit nějaké taneční cvičení v Praze, už několik let o tom mluvím, ale skutek utek. Zkoušela jsem zumbu, ale ta už vyšla z módy... Bylo mi už 40, takže ne hip hop pro teenagery~:-D.Díky moc!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.