| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Když tu padl Liberec. Taky mě napadlo, že odtud je kousek do Žitavy. A ta je moc hezká až na tu obludnou stavbu na jedné křižovatce. Ale už se opravuje.

U jezera mě napadl Sloup.syn tam závodil a to místo mě nadchlo.

A v cizině kdekoliv ve Francií. Manžel asi někde v Dordogne. Pořád to mam jako bych jela domů. A za 20 let jsem nepřišla proč....
Mě by to bylo asi jedno. Možná někde u vody... sladké/ slané.

V roce 1995 jsme skoro odjeli do Irska. Manžel dostal nabídku od velké IT společnosti. Občas si říkám co ty dotyčný co nam to rozmluvili...mysleli tím co říkali.

Vůbec nepočítám, že budeme bydlet poblíž kluků. Uvidíme kam je srcde zavane.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.